Održano predavanje s radionicom „Briga o mentalnom zdravlju“

Dana 28. lipnja 2022. godine u Vukovaru je održano predavanje s radionicom „Briga o mentalnom zdravlju“ u organizaciji Udruge tjelesnih invalida grada Vukovara

Predavanje s radionicom je otvorila predsjednica Udruge tjelesnih invalida grada Vukovara univ.spec.mag.oec Andrijana Dujmić koja je u uvodnom dijelu pozdravila sve okupljene te im se zahvalila na odazivu.

U daljnjem programu predavanje i radionicu je nastavila mag. psihologije Maja Šibenik koja je uzvanicima podijelila upitnike za vlastitu ocjenu svog trenutnog stanja, a u daljnjem izlaganju pojasnila je kako voditi pravilnu brigu o mentalnom zdravlju, kroz brigu o vlastitom tijelu, psihološkoj brizi o sebi, brizi o emocijama te koliko je duhovnost bitna za mentalno zdravlje i osobni napredak.

Ovom izrazito korisnom i poučnom predavanju i radionici ispred Udruge djece poginulih i nestalih hrvatskih branitelja Domovinskog rata nazočila je administrativna djelatnica UDPNHBDR i predsjednica UDPNHBDR – VSŽ Veronika Soldo.

Podijeli ovaj tekst:

Posljednje dodano

ISTRAŽIVANJE – Zakonske odredbe i rad institucija RH koje se bave poslovima skrbi o hrvatskim braniteljima, članovima njihovih obitelji i stradalnicima Domovinskog rata u svrhu poboljšanja kvalitete življenja djece poginulih, smrtno stradalih i nestalih hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata

Udruga djece poginulih i nestalih hrvatskih branitelja Domovinskog rata djeluje u sklopu 9. Centra znanja za društveni razvoj u Republici Hrvatskoj, a u području unaprjeđenja

Opširnije »