Božićno druženje članova UDPNHBDR – Vukovarsko – srijemske županije

U Vukovaru je dana 19. prosinca 2019. godine u prostorijama Udruge održano je predbožićno druženje članova UDPNHBDR – Podružnice Vukovarsko – srijemske županije.

Uz prigodan domjenak za članove Udruge i njihove obitelji djecu naših članova iznenadio je, obradovao i darivao Djed Božićnjak. Druženje je proteklo u veselom tonu praćeno pjesmom i plesom kako djece, tako i odraslih članova. Djed Božićnjak je podijelio poklon – pakete za 14 – oro djece naših članova, a upriličeno je i fotografiranje sa Djedicom.

Podijeli ovaj tekst:

Posljednje dodano

Sretan i blagoslovljen Uskrs

Poštovani članovi obitelji poginulih, smrtno stradalih, nestalih i umrlih hrvatskih branitelja i civilnih žrtava Domovinskog rata, hrvatski branitelji, obitelji, dragi prijatelji i suradnici, Nalazimo se

Opširnije »