Božićno druženje članova UDPNHBDR – Vukovarsko – srijemske županije

U Vukovaru je dana 19. prosinca 2019. godine u prostorijama Udruge održano je predbožićno druženje članova UDPNHBDR – Podružnice Vukovarsko – srijemske županije.

Uz prigodan domjenak za članove Udruge i njihove obitelji djecu naših članova iznenadio je, obradovao i darivao Djed Božićnjak. Druženje je proteklo u veselom tonu praćeno pjesmom i plesom kako djece, tako i odraslih članova. Djed Božićnjak je podijelio poklon – pakete za 14 – oro djece naših članova, a upriličeno je i fotografiranje sa Djedicom.

Podijeli ovaj tekst:

Posljednje dodano

ISTRAŽIVANJE – Zakonske odredbe i rad institucija RH koje se bave poslovima skrbi o hrvatskim braniteljima, članovima njihovih obitelji i stradalnicima Domovinskog rata u svrhu poboljšanja kvalitete življenja djece poginulih, smrtno stradalih i nestalih hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata

Udruga djece poginulih i nestalih hrvatskih branitelja Domovinskog rata djeluje u sklopu 9. Centra znanja za društveni razvoj u Republici Hrvatskoj, a u području unaprjeđenja

Opširnije »