Božićni domjenak i podjela paketića

U Vukovaru je 19. prosinca 2015. godine održan Božićni domjenak u organizaciji Udruge djece poginulih i nestalih hrvatskih branitelja Domovinskog rata – Podružnica Vukovarsko-srijemske županije.

U prostorijama restorana Pleter, djecu naših članova dočekao je Djed mraz. Nakon pozdrava sa svima, uslijedilo je druženje s Djedom mrazom i njegovom pomoćnicom, uz prigodne pjesme. Nakon toga su podijeljeni poklon-paketi za 35-oro djece naših članova, te slikanje s djedom mrazom.

Po završetku programa za najmlađe, održan je Božićni domjenak za članove Udruge i njihove obitelji.

 

Podijeli ovaj tekst:

Posljednje dodano

ISTRAŽIVANJE – Zakonske odredbe i rad institucija RH koje se bave poslovima skrbi o hrvatskim braniteljima, članovima njihovih obitelji i stradalnicima Domovinskog rata u svrhu poboljšanja kvalitete življenja djece poginulih, smrtno stradalih i nestalih hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata

Udruga djece poginulih i nestalih hrvatskih branitelja Domovinskog rata djeluje u sklopu 9. Centra znanja za društveni razvoj u Republici Hrvatskoj, a u području unaprjeđenja

Opširnije »