Dan otvorenih vrata udruga

U Zagrebu je 29. svibnja 2015. godine, u sklopu obilježavanja Dana branitelja grada Zagreba  i prigodom obilježavanja Dana Oružanih snaga Republike Hrvatske, održan Dan otvorenih vrata udruga.

U prostorijama Saveza udruga obitelji zatočenih i nestalih hrvatskih branitelja, svoj rad predstavila je Udruga djece poginulih i nestalih hrvatskih branitelja Domovinskog rata. Uz našu Udrugu i Savez, svoj rad predstavili su također i Udruga “Hrvatski Feniks”, Udruga “Vukovarske majke”, Udruga “Bojna Frankopan”, Udruga Albanaca branitelja Hrvatske u Domovinskom ratu, te Udruga roditelja poginulih branitelja Domovinskog rata grada Zagreba.

U kratkom obraćanju, dopredsjednik Udruge Boris Herman  predstavio je ciljeve i djelatnosti naše Udruge, programe koje provodimo, te planirane projekte. Prilikom obilaska izložbenih štandova nazočni su se mogli detaljnije upoznati sa radom i projektima naše Udruge, te mogućnostima uključivanja u rad iste. Danima otvorenih vrata udruga nazočni su bili i predstavnici Grada Zagreba, te Ministarstva branitelja.

Podijeli ovaj tekst:

Posljednje dodano