Priopćenje

Ovim putem Vas obavještavamo kako su do nas došle informacije da se određene osobe, čija imena nisu poznata u evidenciji naših članova predstavljaju u ime naše Udruge, te javno podržavaju i osuđuju određene grupacije, kao i političke kandidate. Nakon provjerenih informacija medijski ćemo se izjasniti o istima.

Podijeli ovaj tekst:

Posljednje dodano

ISTRAŽIVANJE – Zakonske odredbe i rad institucija RH koje se bave poslovima skrbi o hrvatskim braniteljima, članovima njihovih obitelji i stradalnicima Domovinskog rata u svrhu poboljšanja kvalitete življenja djece poginulih, smrtno stradalih i nestalih hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata

Udruga djece poginulih i nestalih hrvatskih branitelja Domovinskog rata djeluje u sklopu 9. Centra znanja za društveni razvoj u Republici Hrvatskoj, a u području unaprjeđenja

Opširnije »