Posjet udruge djece poginulih i smrtno stradalih branitelja Domovinskog rata Cetinske krajine

17. studenog 2013. u Vukovaru smo ugostili udrugu djece poginulih i smrtno stradalih branitelja Domovinskog rata Cetinske krajine. Ovo je njihov prvi posjet našoj udruzi, s obzirom da su osnovani u rujnu 2013.g.

Nakon zajedničkog ručka i dogovora o suradnji u radu i budućim projektima, član naše udruge odveo ih je u obilazak muzeja „Vukovarska bolnica 1991.“. Sutradan, 18. studenog članovi ove udruge priključili su nam se u mimohodu za sve poginule i nestale hrvatske branitelje i civile, povodom pada grada Vukovara. Dogovoren je dolazak sljedeće godine na mimohod 20.11. „Vi ste naš ponos – mi smo Vaša snaga“ koji već tradicionalno organizira naša udruga.

Podijeli ovaj tekst:

Posljednje dodano

Sretan i blagoslovljen Uskrs

Poštovani članovi obitelji poginulih, smrtno stradalih, nestalih i umrlih hrvatskih branitelja i civilnih žrtava Domovinskog rata, hrvatski branitelji, obitelji, dragi prijatelji i suradnici, Nalazimo se

Opširnije »