UDRUGA DJECE POGINULIH I NESTALIH HRVATSKIH BRANITELJA DOMOVINSKOG RATA
UDPNHBDR logo

Udruga je osnovana 22. listopada 2007. godine u Vukovaru, te je s tim danom otpočela i službeno sa djelovanjem. Udruga djeluje na prostoru cijele Republike Hrvatske sa sjedištem u Vukovaru.

Osnovni ciljevi Udruge su očuvanje digniteta Domovinskog rata i spomen na naše roditelje koji su svoje živote položili za samostalnost i suverenitet Republike Hrvatske kako bi mi danas u miru mogli graditi svoju bolju budućnost. Udruga će pomoći djeci u ostvarivanju statusnih prava propisanih Zakonom o hrvatskim braniteljima i članovima njihovih obitelji.

Namjera Udruge je povezati svu djecu poginulih i nestalih hrvatskih branitelja Domovinskoga rata, te se povezati sa srodnim udrugama proisteklim iz                                                                Domovinskog rata, kako bismo zajedno gradili bolju budućnost.

KONTAKT:
Adresa: Trg Hrvatskih branitelja 1, 32000 Vukovar, Hrvatska
Telefon/Fax: 032 335 677
Gsm: 095 2011 991
GODIŠNJE IZVJEŠĆE ZA 2016. GODINU / PDF / Veličina: 4MB

GODIŠNJE IZVJEŠĆE ZA 2015. GODINU / PDF / Veličina: 12,2 MB
Revizorsko izvješće o uvidu u financijske izvještaje za godinu koja je završila 31. prosinca 2015. godine

GODIŠNJE IZVJEŠĆE ZA 2014. GODINU
 / PDF / Veličina: 15,5 MB